Vítáme vás na stránkách našeho Tiny House Peruna

Domeček jsme stavěli s láskou a moc rádi vás v něm přivítáme.


Kolem domečku je jen příroda, nachází se na naprosté samotě, kde vám budou lišky dávat dobrou noc a ráno vás budou vítat srnky pasoucí se na louce před domečkem. Z Perunu je krásný výhled na okolní krajinu a že je na co se koukat! A právě pro tento klid vám přesné souřadnice zašleme do emailu až před vaším příjezdem. 


Nezapomněli jsme ani na základní lidské potřeby, v malé komůrce je pro vás umístěné chemické WC. 

Pokud si budete chtít lehnout před náš Tiny a v noci pozorovat hvězdy nebo z rána pobíhající srnky, poslouží vám k tomu naše kempingová deka, kterou naleznete uvnitř.Při dlouhých zimních večerech se budete moci u nás  ohřát díky krbovým kamnům, které v Tiny máme. Teploučko z nich krásně sálá a podtrhuje to tu pořádnou romantiku, kterou zde můžete prožít.:)


Tiny House Perun stojí na okraji lesa v Podkrkonoší. Konkrétně nad menším městem Úpice nedaleko Trutnova. Jeho místečko jsme vybírali velmi pečlivě, chtěli jsme, aby byl Perun na tom nejlepším místě, kde jen může být a myslíme, že se nám to povedlo!  


Co vám náš Tiny všechno nabídne? Koncept jsme pojali jako souznění s přírodou bez jakýchkoliv elementů, které by vás mohly rušit. Proto v něm nenajdete žádnou elektřinu. Ale rozsvítit si v něm určitě budete moci! V celém domečku jsou k dispozici svíčky a světýlka na baterky a svítilničky. Večer je to pořádná romantika! 


Na naše patro na spaní jsme opravdu pyšní a věříme, že se na něm vyspíte do růžova. Jen vás prosíme, vezměte si své vlastní spacáky s sebou. Polštářky, matrace a povlečení budete mít k dispozici. 

V malé kuchyňce je k dispozici barel s pitnou vodou, plynový vařič a nechybí ani talířky či hrníčky.

Věříme, že se vám v našem Tiny House bude líbit a budete odjíždět se spoustou vzpomínek. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!